Zurna Sakarya Sohbet Odaları


Zurna Sakarya Sohbet Odaları

Zurna Sakarya Sohbet Odaları
En güzel sohbet odaları IRC.Zurna.com.tr arkadaşlık sitesi #Sakarya odası üzerinden 7/24 kesintisiz muhabbet platformu farkıyla doyasıya sohbet edebilmeniz konusunda hizmetler sunarken, Sakarya ilimiz ile ilgili tüm haberleri dakika dakika geçerek Sakarya hakkında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir şekilde sizlere hizmetler sunmaktadır.

Sakarya karadeniz’in en güzel illerinden biridir, Karadeniz bütünlük olarak doğa harikası olsa da, Sakarya diğerlerine bakarak farklı bir güzeldir, mesela site kurucusu olarak ben Sakarya ve oldukça güzel geliyor bana memleketimiz her sene giderim, bodrum Antalya gibi şehirlerde illaki güzeldir ama bizim memleketimiz olduğundan mıdır ya da gerçekten güzelliğinden mi bilmem ama, her sene muhakkak memleketimize gider 1 ay tatil yaparım.

 

Yazları sahiller oldukça güzel geliyor, bilindik yüzler gülümseyen sıcak samimi sohbetler, sanki her gün gördüğümüz insanlar gibi geliyor karşımıza çıkanlar, samimi insan olduklarından sanırım aile olduğumuz için, kendi memleketimizde tatil yapmayı daha doğru buluyoruz.

Sakarya türkelinde yaz sohbetleri şahane oluyor, bu sene kışında Sakarya’a gidip tüm ilçelerini gezmek istiyorum, umarım bu hayalimi gerçekleştirebilirim. Sizler Sakaryalu olarak tatilinizi asla demiyorum ama farklı şehirlerde yapmak yerine, kendi memleketinizde daha ekonomik ve güzel bir şekilde yapabileceğinizi asla unutmayın, ne kadar çok memleketinize gider yatırımlar yaparsanız o kadar çok gelişir ve yarın bir gün çoluk çocuğunuzun rahat edebileceğiniz ve özgürce tatillerini yapabileceği bir şehir haline gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet