Zurna Chat Sitesi, Zurna Mobil Sohbet


Zurna Chat Sitesi, Zurna Mobil Sohbet

Kanallar içerisinde hiçbir zaman küfür etmeyiniz ve farklı sitelerin adreslerini sohbet kullanıcıları ile paylaşmayınız, unutmayınız ki: site yöneticileri bir çoğu için söyleyeyim ya da emek vererek aramalarda sitelerinin üst sıralamalarda çıkabilmesi adına emek harcıyor ve kimsenin emeklerine ihanet edilmesini istemiyoruz! Aynı şekilde bizim sitemizin adını farklı sitelerde bulunan muhabbetçiler ile paylaşmamanızı önem ile rica ediyoruz.

ZURNA Chat sitesi ile iletişim nasıl kurabilirim? Selamun aleyküm, HAYIRLI GÜNLER. Sizlere yardımcı olabilmemiz için öncelikle chat bölümüne giriş yapmanız gerekiyor, yöneticilerimiz yardım odamızda sizlere yardımcı olabilmek için, 24 saat değişimli nöbet tutuyor, güvenilir resmi İSLAMİ SOHBET ve ARKADAŞ Arama sitesi olarak sizlere en güzel şekilde yardımcı olabilmek için online hizmet veriliyor, sohbete katıldıktan sonra yöneticilerimizin bulunduğu #OPERHELP yardım odasına katılabilir, yöneticilerin size voice (+v) vermesiyle birlikte, öneri ya da şikayetlerinizi AÇIK ve NET bir şekilde probleminizi ya da önerinizi dile getirebilir, çözümlendirildikten sonra gereksiz bekleme yapmadan kanaldan çıkınız.

Sunucumuzda işinize yarayabilecek komutlar: Öncelikle sohbet sitemizi beğenZurnaz ve devamlı olarak burada bulunmak istiyorsunuz ve kullanmış olduğunuz rumuzun (nickname)lerin farklı kişiler tarafından kullanılmamasını istiyorsanız, (/nickserv register şifre email) şekline rumuzunuzu kayıt edebilir, kullanmış olduğunuz rumuzun farklı kullanıcılar tarafından kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Sohbete bağlanırken varsa şifrenizi yazın bölümüne daha sonraki girişlerinizde şifrenizi yazarak katılımcı olabilirsiniz. Konuşmuş olduğunuz kayıtlı rumuz sahibi kişilerin en son ne zaman chat sayfamızda online olduğunu görebilmek için, (/ns info nick) yaparak, en son ne zaman aktif olduğunu görebileceğinizi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet - Yetişkin - Sohbet - Gabile
pasif sohbet
-
yetişkin sohbet
canlı saray